| Messi_Lionell_1998 a întrebat:

Care este cel mai bun tintas la League of Legends si cam ce iteme trebuie sa pun pe el ca sa fie puternic? !

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Eu nu iti recomand lucian si jinx pentru ca trebuie sa stii cand sa te bagi ce skile sa folosesti cum sa le folosesti, cel mai usor si chiar puternic erou ar fi ashe si e doar 450, si miss fortune e buna iar daca ai 6300 iti recomand varrus, este foarte bun, are range mare pe Q si nu necesita skill mare. Cat despre iteme, tot ce e cu atack damage, cauta pe google gen "ashe build" si dai pe primul link

1 răspuns:
| HoRiA17 a răspuns:

Toti sunt puterrnic in felul lor, dar daca vrei ceva mai usor si destul de bun iti recomand Ashe sau Miss Fortune sau chiar lucian si Jinx dar sunt mai complicati putin. Sper ca te-am ajutat!