| nw4nd4 a întrebat:

Joc League Of Legends de ceva timp si... ma intrebam ce campion sa imi iau de 6300 sau 4800...sa nu fie tintas sau mag.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| asdaspfjsaăogha a răspuns:

Depinde ce iti place sa joci mai mult: mid, top, jungle, support.Ai zis sa nu fie ADC si mag deci iti place top si jungle. Iati riven renekton, lee sin, hecarim, elise, wukong... funda?

2 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Iti recomanda Irelia ( 4800 ) daca inveti sa joci cu ea cari tot meciul big grin indiferent rank/normal. si daca vrei sa te invat cu ea sa joci build/maestri/tactica etc add xXRoStArXx

| Realraptors404 a răspuns:

Eu am fiora, elise, vi, sejuani, riven.....sunt toate bune dar iti mai recomand renekton,irelia, wukong, skarner, lee sin, aatrox...