| DADW a întrebat:

Care este cel mai tare joc de actiune astept raspunsuri de la voi

Răspuns Câştigător
| scama100 a răspuns:

Call of duty modern ware 3 care in 5 zile de la lansare o depasit recordu de vanzari cu 760.000 de exemplare vandute, este cel mai bun joc de actiune dupa statisticile Microsoft funda pls?

| DADW explică (pentru scama100):

Mrsi,mi-ai fost de ajutor scama100 dar tot cred ca counter-strike e celmai bun nu te supara pe mine dar asta este decizia mea oricum mi-ai fost de jutor. Merci!

2 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Voc di action zici a
pai am o lista
call of duty modern warfare 3, modern varfare 2, call of duty 4, battlefyled 3 si desigur spiderman web of shadowsplzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz apropo imi place raspunsu tau scama 100