| iiiiiinnn a întrebat:

Care este cel mai tare joc de actiune cu grafica buna? in afara de: Dark Void, Assassins Creed,, Crysys, Prince of Persia etc.

4 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Oo ce raspunsuri funny.eu zic Two Worlds II si F.E.A.R 3
ceawwwave

| DarknessPulse a răspuns:

Hey salut! Deci eu sunt un fan inrait al jocurilor. Uite niste jocuri care le-am jucat, terminat si inca le joc: Call Of Duty Modern Warfare 1, Call Of Duty Modern Warfare 2, Call Of Duty Black Ops *Astea le-a zis si colegu mai sus dar sunt super*, Dead Space, Marck Echo's Getting Up, Just Cause 1, Just Cause 2, Might And Magic: Dark Messiah, Oblivion IV. Din categoria free roaming cred ca cel mai realist este Gta IV. App am uitat de APB Reloaded, un joc extraordinar. Sper sa te fi ajutat.winking Bafta

| alex1902 a răspuns:

"metin2'' dar trebuie donwald plzzz funda

| BlackkRullezz a răspuns:

Call of duty 4:modern warfare 2 sau 3 si call of duty 4 black ops sau daca vrei cv mmorpg incearca hammermt2