| TeamHellNo a întrebat:

Care este codul de stergere a unui cont de Metin2 Hammer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Codul de stergere la orice metin are 6 litere, sau cifre gen 123456

6 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Pai acela care l-ai scris cant te-ai inregistrat. Daca nu incearca:
-123456 sau 1234567

| jj95 a răspuns:

Codul de stergere o sa ti-l trimita prin email dupa ce ai sa faci o cerere de blocare a contului, de obicei asa se ptocedeaza.
bafta

| TeamHellNo explică (pentru jj95):

Ma refeream ca atunci cand fac coontul imi cere Username Password Repeat Password si Character delete accont (fara ID)

| jj95 a răspuns (pentru TeamHellNo):

Aha pai inseamna ca codul de stergere este acela care l-ai pus la character delete accountwinking

| TeamHellNo explică (pentru jj95):

Dar nu merge scrie ca e invalid la un alt metin cate caractere trebuie sa aiba codul de stergere + exemplu te rogwinking

| jj95 a răspuns (pentru TeamHellNo):

Codul de stergere la orice metin are 6 litere, sau cifre gen 123456

| biwltyad a răspuns:

Jj95 nu merge