| Skypee a întrebat:

Care este diferenta dintre jocurile piratate si cele cumparate(originale)in afara ca cele cumparate costa.Ca eu am jocuri piratate si sunt exact ca cele cumparate cu aceleasi editi si toate bonusurile ce le primesti la un joc cumparat.
Ex: eu am prototype 2 si l-am piratat si am editia RadNet exact ca pe cel cumparat si nu l-am luat de la Steam.

2 răspunsuri:
| 4l3x4NdRu a răspuns:

Diferenta intre ele ii ca pe cele cumparate dai bani laughing)

| Skypee explică (pentru 4l3x4NdRu):

Asta am spus si eu mai sus laughing