| Robert8764 a întrebat:

Care este diferenta dintre un procesor nou si unu SH? Ambele la fel.
Dau aceeasi performanta?

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Dau aceiasi performanta insa acelea la mana a 2-a nu sti daca merg sigur (daca le cumperi de pe ocazii sau mercador) fiindca nu sti cat au fost folosite la maxim si supraincalzite de aceea este mai bine sa cumperi un procesor nou insa daca tu stii ca nu iti iei teapa de la cel care ti-l da la mana a 2-a este bine si asa sa-l iei

| Robert8764 explică (pentru Mihaitza009):

Pai nu-l iau eu ci un inginer de la un magazin de PC. happy
Sa am incredere in ala?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru Robert8764):

Da ala se pricepe si stie ce ia

| KodrutZ a răspuns (pentru Robert8764):

Pai crezi ca noi il stim pe ala. Despre ce procesor e vorba si cit dai SH?

| Robert8764 explică (pentru KodrutZ):

Mi-a spus cand gaseste Ori amd athlon 64 x2 6400 sau unul quad core.
In jur de 150 RON - 200 RON

| KodrutZ a răspuns (pentru Robert8764):

X2 6400? Nu fa prostia sa iei asa ceva. Arunci banii aiurea. Ia un G3220 nou la 240 RON, rupe stilul la banii astia.