| EmilTraian95 a întrebat:

Care este diferenta intre FIFA 17 si FIFA 17 Deluxe edition? ( ps4 )

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Automat deluxe este mai bun pentru ca contine tot ce trebuie

| EmilTraian95 explică (pentru CatalinVictor1985):

Adica? In ce consta asta? Ce are in plus?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru EmilTraian95):

De exemplu unele jocuri apar pe piata iar la o perioada apar dlc-uri sau addonuri cu misiuni in plus care nu sunt incluse de prima oara.
si atunci trebuie sa le instalezi cu jocul deja instalat sa le poti juca.
dar nu merita sa cumperi fifa 17 pentru ca de luxe edition e de lux adica are tot ce-i trebuie si cumpara de luxe edition ca sa merite. uite eu am jucat mafia 2 si la o perioada au aparut 3 dlc-uri pe care le-am tras m-am chinuit sa le instalez si le-am jucat dupa. Daca era sa cumpar jocul imi luam o mica teapa ca nu am asteptat sa apara varianta de luxe sau varianta full in care gaseai toate misiunile si automat iesi in castig. La fifa asta sigur are in plus ceva ca altfel nu ii spunea de luxe daca nu avea deci logic e bine sa o iei pe aceea. Bafta