| SDavidS a întrebat:

Care este mai bun:GTA IV Ballad Of Gay Tony si The Lost And Damned sau GTA IV simplu?

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Gta 4 simplu deoarece este mai lung. Celelalte sunt doar episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu cred ca e vorba "care e mai bun". Eu le-am jucat, terminat, pe toate 3 si pot sa zic ca am ramas uimit de storyline si de gameplay happy. Nu stiu la ce te referi cand intrebi care dintre ele e mai bun:-s.Grafica la toate 3 este acceasi, cerintele pentru sistem de asemenea, atmosfera e mai "funky" in TBoGT.
Daca stai sa analizezi bine cele 3 iti dai seama ca difera de la comportamentul general al personajelor pana la posibilitatiile care sunt mai numeroase, parerea mea, in cele 2 episoade(TBoGT, TLaD)[In TBoGT ai cluburi, baruri mai multe si parca are un gameplay mai diferit decat in GTA IV simplu.][In TLaD nu stiu ce sa zic, e mai mult pe rockereala, bineinteles se bazeaza pe aceeasi mod de abordare ca si celelalte 2 GTA-uri(violente extreme, coruptie, crime alea alea)]. Dar na cum am mai zis daca stai sa te joci toate 3 iti vei da seama singur ca fiecare e mai special in felu`lui.