| z0rel a întrebat:

Care euro truck simulator e cel mai fain? dar care are si romania? FuNdA!

3 răspunsuri:
| Anonimus197568 a răspuns:

Dupa parerea mea euro truck simulator 2 este cel mai smecher, pentru ca poti sa faci mult mai multe ca in euro truck 1 si stiu sigur ca euro truck 2 are Romania(este un od care se instaleaza separat, descarcia cel mod de pe net si il copiezi in folderul euro trcuk si trebuie sa fie acolo un folder numit "mode"

| z0rel explică:

Poti sa il joci multiplayer? imi dai te rog un link ca am vazut ca sunt mai multe variante?

| anonim_4396 a răspuns (pentru z0rel):

Din cauza asta nici nu vreau sa raspund la intrebarile de genu' asta straight face
E greu sa scrii pe google 'euro truck simulator 2 tpb'!
Si sa stii ca nu poti sa dai link-uri la jocuri pe TPU straight face