| ShKripter a întrebat:

Care-i mai bun pe metin2ro pentru PvP dar si PvM? Warul pe corp sau mental?

Răspuns Câştigător
| nExTwHo a răspuns:

Iti recomand pentru PvM warul mental, deoarece are acel corp rezistent care ii permite sa reziste mai mult fata de celalte caractere, si la PvP iti recomand tot mentalul deoarece warul corp "mananca" mult PM si daca nu ai licori blue esti praf...
Corpul e bun la un nivel mai mare, de ex 40+ ( pentru mental - arme 2 maini; war corp- sabii)

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Mental.Cât și pentru pvm și pvm deoarece are corpul rezistent care îi oferă multă aparare și în pvp va folosi armă de 2 mâini, dintre care nimeni nu prea are apărări cu 2 mâni.
batting eyelashes

| sergO3 a răspuns:

Warul pe corp e pentru sabi si putere fizica iar waru pe mental e pentru lanci si pentru magii.Ps:langile sunt bune pentru cai