| cry_7499 a întrebat:

Care imi da cele mai multe coduri bonus care merg pentru farmerama primeste funda.big grin

3 răspunsuri:
| 4xFlash a răspuns:

Schule iti da o oaie tundem si farmweel te las sa afli singur(a)

| Anonymous485 a răspuns:

Am aflat de la furnizorii mei au o noua metoda de a pacali Farmerama. Va va costa un singur euro, ia-ta ce trebuie sa faceti :

Trimiteti sms la 3364 cu textul BIG 6701314
( Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6701314 ) Veti primi inapoi un mesaj cum ca ati achitat 1 euro primiti un cod pe care voi il puneti in news si primiti 8000 GG si 425 Mamudele si 400 de stelute

Puteti trimite ori de cate ori doriti e si o reducere la 3 trimiteri

| cry_7499 explică:

Hacker, trimite tu.winking