| prodanflorin a întrebat:

Care imi da un metin cu tot cu site cu ratele 1500, 2000, 3000,4000,5000 ai dau funa +vot. in afara de metin2steel,metin2dinamyc,metin2osiris,metin2hc,metin2ap olo,metin2.ro,metin2rospeed,metin2hotstyle,metin2wars,me tin2united,metin2hammer,metin2light... si cam atat imi dati alte metinuri dar ratele sa fie ca alea de sus.

Răspuns Câştigător
| killllls a răspuns:

Metin2 Freezetime (frz)

3 răspunsuri:
| prodanflorin explică:

Ok mersi mult tuturor pacat ca nu merge sa dau funta la toti ca meritati

| GeorgeDuduu a răspuns:

Metin GX, Metin2 Hammer Metin3Azeroth[e metin2 nu e nicio diferenta]

| RobertRobyRobert a răspuns:

Metin2 darkness renaissance, earth, gx si mondial incearca doar astea le stiu bafta!