| RemusȘiAtât a întrebat:

As dori sa-mi spuneti si mie un metin2 pvp-pvm cu totu sait si sa fie cu rate 1000 cu iteme misto fara bug fara lag otel +9 la magazin la fel si batalia sa nu fie la magazin general sau arme armuri scumpe itmsa fie non stop online cu evo multe la arma si armura si la acc toate evo pana la 250 fara sa ceara up care nu gasesti, da si up sa fie la magazin ieftine.
Cam atat cu metin2 dar in afara de : metin2united metin2lunaris
metin2hammer metin2osiris metin2wars metin2inushi metin2might metin2hotstyle metin2sony metin2tdl metin2gx.
Si daca tot am inceput cu jocuri.
Sami dati si mie niste jocuri online pc desigur tip Aion sa-ti faci caracterul la frizura sa-l faci mare mic sa scoti sabie ca la Aion
sa aiba multe magi sa fie lv max 100-100 si cv sau 200-200 si cv sa fie frumos big grin tongue. Sa stiti nu dau teapa cu funda.
Funda cel mai bun raspuns happy tongue big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrei_Alexandru_1992 a răspuns:

Salut,eu ma joc de doi ani metin2 steel si chiar imi place..pacat ca sunt cam multi modatihttp ://metin2steel.ro/pvp/...daca nu poti incerca si mt2 night furry http://metin2nf.ro/ l-am luat astazi si chiar imi place :D funda?

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Am pe metin2 earth inventare full de batalii si otele+9 in sopuri nu exista, a fost un event cu iteme.