| KeNnTGLF123 a întrebat:

Care imi poate spune si mie un bun tehnicean, in creare de Server Counter-Strike 1.6? Am Host platit cu tot cu server dar se pare ca nu e bun pentru ca nu cred ca server-ul apare la internet, doar la Favorite daca dau ip-ul... As vrea sa vb cu acea persoana care se pricepe sa imi faca un server Counter-Strike 1.6 cap coada cu tot ce vreau eu pe el si sa apara la Internet cat si la Favorite. Desigur il platesc nu asa moca.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Salut,

vezi daca ai instalat dproto, daca ai swds 47+48 si adauga-l pe seti http://css.setti.info/