| nocx a întrebat:

Care imi poate sugera un caracter tare pe League Of Legends il am pe brand dar as vrea ceva nou dar sa fie tare dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| adokdgaok a răspuns:

Toti sunt buni, depinde de stilu' tau.

Eu recomand Rammus pentru ca este tank si face o gramada de damage, rushezi un thornmail si ninja tabi, faci defensive ball curl si dupa tauntul si nu te mai bate nimeni la 1v1winking Sau poti lua shen

| nocx explică (pentru adokdgaok):

Merci dar ai putea te rog sami lasi un id sau cv sa-mi explici cum sa joc pe el mai amanuntit
big grin?

2 răspunsuri:
| DewjawVUU a răspuns:

Eu iti recomand akali sau katarina
Amandoua au built in teleport si pot da skill de la distanta
Daca ai vreo intrebare id: ac.milan_cfr@yahoo.com sau pe lol:Gigstar999