| Simonescu_Alin_1998 a întrebat:

Care imi spune si mie un servar fain de cs 1.6 mod zm unde se fac repede ammo si are multe extra iteme?
P.S. daca se poate sa primesc direct admin pe acel servar ( am 1 an experienta de adminat pe servar de zm )... daca se poate ca servarul sa fie facut de putin timp ( 1-3 luni in urma ) si sa fie intre 10-25 jucatori pe servar

Răspuns Câştigător
| Petre_Andrei_1997 a răspuns:

Zmx.rogather.ro te astept pe el ammo super fast model cutit cruce si tarus super extra iteme noi ca de exemplu M4321 o arma care da 500 dmd pe hit! funda?