| KrazzzyKid a întrebat:

Care imi spune un server privat de Metin2 PVP care sa iti dea la inceput lv mare si toate itemele la magazin si sa iti dea bonusurile statusuri mari

10 răspunsuri:
| valydens a răspuns:

Ma serios incearca metin2tim.ro asta mi s-a parut cel mai tare si fa cont pe server 2 si tinutul jinno poate ne vedem acolo
vezi ca din 6 haite de caini faci lvl 3 asa ca succes

| KrazzzyKid explică:

Nu conteaza daca is neaparat pvp dar sa fie faine

| KrazzzyKid explică:

Dar sa nu te cresti prea greu

| iVladu a răspuns:

Ma incearca pvp-metin2.no-ip.info iti da lvl 91 din prima si iti da itemele faine legendare si armurile la fel knig1, knig2, knig3 si otel1, otel2, otel3winking eu am acum lvl 127 max de la GM si am armura si arma d GM bafta

| KrazzzyKid explică:

Am gasit unu fain da este cu hamachi.Nu are lag, incercatil

| PufuLeTz1 a răspuns:

Incearca hammerMT2
uite site : http://www.hammerm2.com/
sper ca te-am ajutat. Funda?

| PufuLeTz1 a răspuns (pentru valydens):

Incearca hammermt2
uite site www.hammermt2.com

| valydens a răspuns:

Incearca metin2gth

| gabi2000 a răspuns:

Uite aici un servar foarte tare deschis non-stop descopera o lume de pvp: http://www.metin2inferno.tk/