| CarlosBogdan17 a întrebat:

Care imi zice si mie cum fac sa aterizeze si sa decoleze avioanele la gta san andreas pe toate aeropoartele va rog dau fuda raspuns va rog. Multumesccc!

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da nu merge frate apesi 2 sa iti lase tiru' de aterizare si aterizezi tu usor

| DxQ a răspuns:

Cand esti in avion apesi pe sagetile alea, sageata in jos V sa decolezi, sageata sus ^ sa aterizezi, merge la sigur, funda?

| CarlosBogdan17 explică:

Nu frate sa aterizeze singure nu sa le conduc eu ca asta stiu am bat cu avioanele de la armata de mi se ia si mie laughing

| CarlosBogdan17 explică:

Voi nu ati inteles ce am vrut sa zic la Gta Valcea zboara singure fara sa fiu eu in ele stiti ca in adevarat cum zboara ele ca a facut nutzu din valcea la Gtau lui si vreau si eu asta vreau sa stiu ce bag in el sa-mi mearga si mie