| CarlosBogdan17 a întrebat:

Cum fac sa aterizeze si sa decoleze avioane in gta san andreas va rog frumos sa ma ajutati daca puteti sa lasati id. Multumesc foarte mult! dau fuda!

1 răspuns:
| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Pai e foarte usor. oricum joaca si o sa ajungi la scoala de pilotaj...tii apasat pe w pana te ridici(asta la elicopter) apoi mergi cu sagetile.la avion iti trebuie o pista mare pentru a decola. apesi pe w dupa apes pe sageata de jos ca sa se ridici apoi apes 2 ca sa ridici rotile apoi megi cu sagetilebig grin poti cauta si pe youtube