| RazvanIlie a întrebat:

Care joc este mai misto atat in multiplayer, cat si in singleplayer.Call of Duty Advanced Warfare Sau Battlefield Hardline care tocmai a aparut? Care joc este cel de care nu te vei plictisi niciodata la multiplayer,cel care are cele mai multe posibilitati de arme,iteme, mai pe scurt customizations.Deci care merita banii mai mult?
p.s: vorbesc doar de gameplay si cat de distractiv este jocul nu de grafici si altelelaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac ambele titluri dar te sfatuiesc sa-ti iei battlefield hardline deoarece poate nu o fi perfect in story ca c.o.d. dar unii oameni cumpara jocul asta doar ca sa se joace pe multiplayer+grafica este mult mai buna iar battlefield-ul are mult mai multe costumizations decat C.O.D..ps:IN BATTLEFIELD POTI CONDUCE VEHICULE!

| RazvanIlie explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta dar nejucand niciodata battlefield nu stiu daca sunt ca in COD ca un fel de Crate-uri din care sa pice iteme sau arme etc.As dori doar sa stiu avantajele in multiplayer la Battlefield Hardline. Features-urile care il fac special si asemanari cu Cod Aw