| Faranumeok123 a întrebat:

Care joc este mai tare League of Legendes sau Dota 2?

Răspuns Câştigător
| Petryca259 a răspuns:

Eu le-am incercat pe amandoua dar imi place mai mult League of Legends pentru ca e mai provocator decat Dota 2 dar intr-adevar Dota 2 are grafica mai buna decat League of Legends. Deci eu te sfatuiesc sa joci League of Legends

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu joc League of Legends si zic sa incerci si tu dar si dota 2 e un joc ok

| Faranumeok123 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da cateva argumente de ce Lol e mai bun ca Dota 2?

| AtsukoKure a răspuns:

Man...Eu as zice ca League of Legends pentru ca ma joc de 3 ani dar si Dota 2 este un joc chiar ok

| Faranumeok123 explică (pentru AtsukoKure):

Ce ma enerveaza pe mine la LoL este ca nu ai toti campionii si ca sunt foarte multi care vorbesc urat.

| AtsukoKure a răspuns (pentru Faranumeok123):

Nu trebuie sa ii bagi in seamahappy

| UtilityHelper a răspuns:

Depinde ce vrei.E joc League of Legends de vreun an si imi place destul de mult, dar si dota este destul de placut, are grafice mai avansate ca sa zic asa(+1 pentru asta) dar Lol este mai bun la gameplay(sau cel putin asa cred eu +2 pentru asta) asa ca eu te-as sfatui sa joci LOl.

| Faranumeok123 explică:

Azi la opt seara o sa dau funda!