| H3cker a întrebat:

Care ma ajuta sa fac un trojan? am turkojan 4 gold dar nu prea stiu sa il folosesc sau prorat.

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

In primul rand ce faci tu nu este un trojan ci un custom trojan, orice antivirus il va detecta. pentru a face un trojan puternic trebuie sa ai notiuni de programare sau sa faci unul custom cum zici tu insa sa-l criptezi cu un Cryptor FUD (in felul asta codul virusului este modificat si criptat si este mai greu pentru antivirusi ca sa-l detecteze). numai are rost ca sa-ti spun ca ceea ce vrei tu sa faci este si ilegal.

| H3cker explică (pentru al3xander):

Salut
EU nu vreau sa fie nedetectabil de antivirus.
vreau sa fac custom.
Ma poti ajuta?