| C4lyPs0 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine? Cand intru in metin2European sau nu cont. unu cu HackShield, dupa cateva secunde dupa ce am intrat in el imi spune asa:Hack_Shield sus si jos Detect_Speed_Hack n-am anti virus in cp si l-am reinstalat dar tot asa am sters un fisier si mi-am pus start1 dar imi da o eroare va rog frumos ajutativa crying
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Ai incercat sa folosesti vreun hack?
Sau e posibil sa ai un virus pe care metinul sa creada ca este speed hack in cazul tau.

| C4lyPs0 explică (pentru GamerVlad):

Nu stiu dar hack nu...crying(( dau FUNDA

| GamerVlad a răspuns (pentru C4lyPs0):

Imi pare rau dar nu te pot ajuta, daca imi dau sema iti zic.