| Elyza_8716 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu un hack metin 2 ro va rogg raspuns repede

1 răspuns:
| Flaviu1S a răspuns:

Stiu eu un metin care ii 98.99% roman.
are bonusuri de 30 ca tarie inteligenta puterea vieti
la sopuri gasesti de la armura de lvl1 pana la king 2 sau paladin dac stiti mai bine
ca arme este de lvl 65 batalie ninfa si inca cateva arme de saman si sura mai este de 80, 92 si ai lvl 90 din prima si 1kkk din prima
dar daca nu ai aparare gen 3 sau 4 sute de mii tio iei in bot rau de tot
si is si bonusuri normale (la fel ca si toate)
si bonusuri extra (la fel ca cele normale )
dar toate is la fel
si toti is romani si apropo sa va luati gandul de la perle si cacaturi din astea ca tot ce gaesti la sopuri mai putin pietrele sunt +9
sit : escada mt2