| SebyXzOnA a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu uninstall de youtube download? daru funda la cel mai bun rasouns

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul listă, şi click pe 'Uninstall' (Eliminaţi)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul listă, şi click pe 'Remove' (Eliminaţi).
Bafta!

| SebyXzOnA explică:

Da ma asa-i cum ati zis aman2...d.ar eu vreau sa-l downloadez si chestia este cam scrisio gresit asa ca...nu stiu cui sa-i dau fundaacmaca aman2 sun bunethinking