| Andrei9 a întrebat:

Care ma poate ajuta sa instalez Euro Truck Simulator cu Daemon Tools?

1 răspuns:
| Costyyysv a răspuns:

Salut.Dai click dreapta pe daemon-tools, apoi mount inage(selectezi imaginea dorita) apoi iti apare o fereastra de autorun si dai acolo Run sau Start Install. Instalezi jocul si daca iti cere Crack, intri in My Computer, click dreapta pe DVD-ul tau virtual(imaginea montata) si dai open. Deschizi folferul cu CRACK si copii crack-ul in folderul unde ai instalat jocul.
Sper ca ai inteles