| Bogdan4688 a întrebat:

Care mai stie jocuri gen animal jam,club penguin, pandada si migo land? Vreau jocuri sa iri faci un avatar sa iti faci casa sa cumperi etc(preferabil sa nu aiba membership). Funda pentru cel care da cel mai multe jocuri si folositoare si VoT pentru ceilalti care dau jocuri.

4 răspunsuri:
| Pituc_Diana-maria_1994 a răspuns:

Mine carft, zoo mumba, farmerama, howrse, dinostorm

| timeLEFT a răspuns:

Te poti baga pe our world e super tare, joc si eu:iti poti crea avatar si poti sa te duci oriunde pe mapa :in cluburi, discoteci>poti sa te duci chiar si in pet shopuri. multa bafta

| Alegzuta a răspuns:

Www.Animal Jam.com
www.Club Penguin.com
www.Pandanda.com
www.Migo Land.com
www.Fantage.com
www.Cubes Land.com
www.Woozworld.com
www.ourWorld.com
www.Facebook.com (Pe Facebook sunt jocuri)
www.Webkinz.com
GTA
www.Star Doll.com
www.Lady Popular.com
www.Sparkle Girls.com
www.Y8.com
www.Y8 2 players.com
Etc.
Fundita sau vot?

| Darea_Darius_1981 a răspuns:

Chvkvgjfdk dgd
f