| RubenGrindei a întrebat:

Care Pc e mai bun...adica amandoua sunt 1300 de euro, dar HP-ul are cateva componente mai bune si placa video mai buna.As vrea sa stiu care e parerea voastra, de ce HP-ul e putin mai bun dar are acelasi pret si e de gaming >-nu are placa video dedicata?
Medion Erazeru' are componente putin mai ieftine dar are acelasi pret si NU e de gaming.As vrea sa-mi mearga Assassin's Creed Unity la ultra si de asta vreau sa stiu care sistem este mai convenabil si mai bun. FUNDA!
P.s Daca vreti sa vedeti toate specificatiile dati scroll down si apasati SPECIFICATII:
http://www.mediamarkt.de/......02591.html

http://www.mediamarkt.de/......54269.html

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Desktop-ul Medion Erazer este mai performant, are 12GB Ram, are un SSD de 128GB pe langa un HDD de 1TB, are placa video putin mai slabuta decat HP Envy dar eu as merge pe Medion Erazer! Cu amandoua calculatoare o sa te poti juca ultimele jocuri aparute la ultra fara nici cel mai mic lag. Bafta!

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

GTX 780 e mai buna, dar de ce il cumperi din danemarca?

| k330sk3a a răspuns (pentru edit28):

E din Germania