| xFlavy a întrebat:

Care pc este mai bun pentru gaming?
1. http://www.flanco.ro/......e-dos.html
SAU
2. http://www.flanco.ro/......linux.html
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Din punctul meu de vedere este cel bazat pe AMD. Puteai sa dai detalii de la inceput si nu te lua nimeni cu critici!

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare!
Ti-am raspuns ca Acer si HP nu sunt decat cei care asambleaza niste piese! Acelasi lucru il fac eu pentru clientii mei! Ai auzit tu de computere MskDesign?!

| xFlavy explică (pentru MskDesign):

Nu, il iau in rate si de aia vreau sa stiu care e mai bun(pentru jocuri)

| MskDesign a răspuns (pentru xFlavy):

Din punctul meu de vedere este cel bazat pe AMD. Puteai sa dai detalii de la inceput si nu te lua nimeni cu critici!

| TechGuyTpu a răspuns:

Primul dar iti recomand unul pe piese

| Shanee13 a răspuns:

OMFG nici unu, nu fii idiot si fa-ti unu singur din piese, astea au preturi imense pentru calitate de tot rahatu, mai ales cand m-am uitat la placa video am si crapat. 2200 lei pentru un sistem cu un R7 240 e PENIBIL in 2015.