| SergiuBotez a întrebat:

Care poate sa mă ajute cu o problemă? incerc sa conectez volanul si pedalele la laptop si imi spune :"USB Device Not Recognized". chiar nu inteleg de ce. Problema e ca inainte mi-a mers..insa dupa ce mi-am reinstalat windows-ul numai. PS: Am Windows 8, deci ar trebui sa imi ia driver-ul automat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa conectezi ( sa bagi in usb) cu laptopul inchis, Deschizi apoi si vezi daca mmerge, alta solutie nu stiu.