| Mariusikul a întrebat:

Salut am si eu problema asta cand conectez un usb spune asta usb device not recognized FUNDA!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Defect! Sau probleme windows! Incearca-l pe alt calculator, daca face la fel e defect!

| Mariusikul explică (pentru K0sti):

E problema la usb am schimbat si vad ca acu merge mersi mult

| K0sti a răspuns (pentru Mariusikul):

E posibil si asta, dar asta tot din windows ti se trage. Nu USB-ul in sine. Bine ca-ti merge. Sunt sigur ca daca-l bagi in USB-ul ala care nu mergea, acum iti merge. Nu ai pentru ce! Nu te pune cu fiarele! happy