| GargaritzaTha a întrebat:

Care Sims e mai ok pentru laptop? Adica chiar nu as vrea sa umplu toata memoria laptopului cu Sims. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Acer e firma pe mine ma intereseaza sa stiu modelul. In fine daca nu stii ce model e nu conteaza dublu click me my computer si vezi acolo cata memorie ai in fiecare partitie daca ai un laptop fabricat acum 3-4-5 ani un vad de ce iti faci griji ca incarci memoria cu un singur joc. Eu am 1 tb de memorie pe laptopul meu si am instalate 19 jocuri pe el care nu cred ca ocupa mai mult de 20-35% din memoria laptopului. Pe pc am sims 3 de ce nu il incerci si tu pe asta daca nu ma insel sims 4 e ultimul aparut iar 3 e cel de dinainte.

4 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Lol ce laptop ai? Ma indoiesc ca cel mai nou joc sims aparut are mai mult de 20gb un laptop ok are 500gb de memorie inteleg daca ai unul antic sa zici ca nu ai memorie in cazul asta trebuie sa te intrebi daca iti ruleaza jocul nu daca incape lol

| GargaritzaTha explică (pentru Bobby711):

Laptopul e Acer.

| GargaritzaTha explică (pentru Bobby711):

Multumesc

| Bobby711 a răspuns (pentru GargaritzaTha):

No problem m8

| Bobby711 a răspuns (pentru GargaritzaTha):

Acer e firma pe mine ma intereseaza sa stiu modelul. In fine daca nu stii ce model e nu conteaza dublu click me my computer si vezi acolo cata memorie ai in fiecare partitie daca ai un laptop fabricat acum 3-4-5 ani un vad de ce iti faci griji ca incarci memoria cu un singur joc. Eu am 1 tb de memorie pe laptopul meu si am instalate 19 jocuri pe el care nu cred ca ocupa mai mult de 20-35% din memoria laptopului. Pe pc am sims 3 de ce nu il incerci si tu pe asta daca nu ma insel sims 4 e ultimul aparut iar 3 e cel de dinainte.