| anonim_4396 a întrebat:

Care stie de ce nu merge switchbotul pe hotstyle metin2? Daca imi spuneti cum il fac sa mearga aveti FUNDA!

1 răspuns:
| Favorite a răspuns:

Nu sunt sigura, dar nu merge pe hotstyle pentru ca SwitchBotul este german (creat de nemti ca sa mearga pe sv lor private)...sau este posibil ca hotstyle sa aiba anti-switchbot (da vazusem pe youtube switchbot pe hotstyle si stiu ca e posibil, dar nu vad o alta explicatie.Am si eu hotstyle si nu imi merge si nici un switch... am 3 switchuri, nici pe hammer nu merg.