| dcoolrafa a întrebat:

Care stie un hack pentru metine orce hack preferabil hack trade daca nu orce hack dau funda!

3 răspunsuri:
| Graftzoor a răspuns:

Mehe, te inseli :) Inca mai exista un hack pe care nu-l poate detecta hacksheild :D. Acel hack se numeste metin2 bob. www.m2bob.eu daca vrei sa te ajut sau sa iti zic mai multe da-mi mesaj :)

| randyboy a răspuns (pentru Graftzoor):

Mie imi gaseste hack shieldu hacku si mi-l inchide

| Meheツ a răspuns:

Nu exista hack de trade, nici de yang nici de exp. sau cel putin nu mai exista big grin...
ce mai merge acum dar e detectabil e un multihack dala de baga viteza prostioare din astea... le gasesti pe elitepvpers.de