| Twilight1999 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot lua un trade hack sau orice alt hack de metin2? Ar fi preferabil unul in Romana.

Răspuns Câştigător
| NeluCurcanuuuu a răspuns:

Http://tutorialul.info/category/hacks-2/ e bun si te scapa si de scutu anti hack.pe site gasesti orice fel de hack in afara de trade si la hackul de pescuit bifezi ce vrei sa pescuiesti ai si moneda de dragon. Sper sa-ti fie de folos plz Funda

2 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

Sigur ca poti sa iei da nu ai de ce dupaea iti inchide cacatu ala de administrator contul si dupaea mai joci canciu...iti blocheaza contul si trebuie sa iti faci altu nou
funda?

| Germakyla a răspuns:

Nu este hack pentru TradeHack; este un bughappy