| IonutX197 a întrebat:

Care stie un metin 2 cu level max 250 sau 255 sa pice bonus usor si sa cresti repede hai vreau rapid funda big grin

Răspuns Câştigător
| Hydrax1231 a răspuns:

Eu iti recomand Metin2Energy, poftim site-ul! : http://energymetin2.com/
Daca te-am ajutat Funda!

5 răspunsuri:
| Girl25 a răspuns:

Metin2HotStyle(bonusuri iei de la magazin, cresti ok in mape speciale pentru lvl)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 osiris 2013.

| TizZu15 a răspuns:

Metin2 GX
Metin2 Steel
Metin2 Regal
Metin2 European

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Deci :
Hammer - este super, doar ca nu e doar roman.Bonusuri super, lvl 249 - te duci la cineva si iti da 250. Arme/Armuri genial la shop; d