| Dragut_George_Daniel_1993 a întrebat:

Care stie un metin cu iteme la magazin. Cum ar fi king1 macar la magazin sau mai multe.Si in care level maxim sa fie 175+
Si sa se faca bani rapid si levelul imd.

5 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Metin2 Crytikal.http://www.metin2crytikal.com/ Severul a fost oprit pentru niste lucrari dar nivel maxim este 255 se face foarte repede iteme 2012-2013 si tu le evoluezi fac bani si lv foarte repede.O sa vezi. Funda?

| Allinn a răspuns:

Metin 2 Mage
Level 250 max, il faci in 3 ore fara sa evoluezi itemele
Itemele sunt pana la +20
Fundaa? happy

| Kidd77 a răspuns:

Mt2 european
hammermt2
skorpionmt2
metin2 mage
metin2 4 tyours

| bodi01 a răspuns:

Mt2 hammer.te da la lvl 255 chiar de cand ai intrat in joc iti cumperi de la magazin orice vrei si totul e +9. funda?

| POkErFAcEe a răspuns:

Metin 2 steel e suer tare, faci repede lvl si yang, ai otel la magazin si eventuri in fiecare zi. Funda?