| albastrica009 a întrebat:

CARE stie un site cu jocuri de downloadat. ceva gen cs sau metin!

Răspuns Câştigător
| Nolifenodeath a răspuns:

Pai joacate far cry, devil may cry 3, 4, 5, prince of persia toate, assasin cred toate, prototype 1-2, metal gear, nfs al series iti ajung sau mai vrei si de cs nu te poti plictisi inveti in fiecarezi ceva nou si devi mai bun.

2 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Scuze skate dar una este cs si una este metin tu ce vrei ca nu am inteles.

| albastrica009 explică (pentru Nolifenodeath):

Ceva care sa nu fie plictisitor, cu impuscaturi sau cu misiuni, lupte

| Nolifenodeath a răspuns (pentru albastrica009):

Pai joacate far cry, devil may cry 3, 4, 5, prince of persia toate, assasin cred toate, prototype 1-2, metal gear, nfs al series iti ajung sau mai vrei si de cs nu te poti plictisi inveti in fiecarezi ceva nou si devi mai bun.