| DimaTariuc a întrebat:

Care stie un site unde pot sa imi fac un forum gen forumgratis.ro dar sa nu fie pe la urma cum la alte siteuri gen cstracker.forummo.com sa pot alege cstracker.ro si sa fie gratis

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Forum gratuit iti poti face prin www.ucoz.ro... Dar gratuit si sa aiba adresa gen nume.ro nu se poate :)
Ar fi o varianta cu uCoz - au o aplicatie prin care daca strangi un anumit numar de like-uri pe Facebook, iti dau un domeniu gratuit timp de un an... Aici gasesti detalii: http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1

| RocKzZ a răspuns:

Nu ai cum pentru ca iti trebuie domeniu pe care il cumperi cu 10-20 lei / luna. Cam asta e treaba. Dar poti castiga concursuri pe diferite forumuri. Adica daca te voteaza 100 oameni primesti domeniu si atunci il poti face.ro/.com. Sper ca te-am ajutat Funda? happy