| BabyRosse a întrebat:

Care este diferenta dintre un blog si un forum? Si care vi se pare mai frumos? Stiti site-uri pe care pot sa mi le creez gratis si in romana in afara de forumgratis.ro si bloggratis.ro sau sa fie legate de ele?

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Www.ucoz.com pot sa-l faci si in romana.bafta!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Pai blog-ul este ca un fel de site numai al tau. Cel mai cunoscut site de bloguri parca este www.blogger.com (cred). Un forum este o pagina de web in care mai multi oameni discuta pe o anumita tema.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

N-ai pentru ce, doar pentru asta exista TPUwinking

| videoblog a răspuns:

Uite aici adrese romanesti unde poti sa-ti faci un blog - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| BabyRosse explică:

Alexandra mersi ca miai explicat imi plac mai mult forumurile