| BebeAlinutsa a întrebat:

Care stiti coduri bonus pentru farmerama? big grin Va rog spuneti-mi si mie happy pentru ca le-am incercat pe toate celelalte, de la celelalte intrebari si toate erau vechi probabil thinking ca nu mai mergeau. Doar schule mi-a mers. Va rog care imi dati cod si merge dau fuuunda big grin

Răspuns Câştigător
| 6666 a răspuns:

Buna ziua Alian un cod care iti da 30 de super hrana 35 ori super compost si 25 de sare si 25 de zahar oferit de bigpoint este award incearcal te asigur merge si mai este farmerstars iti da doisprezece stelute
inca un este sa trimiti la numarul de telefontonguerimeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 1 euro credit

Trimite doar: BIG 6454351

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6454351!

2 răspunsuri:
| jjocuri a răspuns:

Poftim un sait dupa care sa ia heck-ul: http://www.megaupload.com/? d=OCL8RLOE

| 6666 a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 1 euro credit

Trimite doar: BIG 6454351

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6454351!