| xQuaD a întrebat:

Care stiti un metin2 server privat In care sa nu merge hack de bonusat sau un alt hack. P.S - Subliniez: In care sa nu mearga hack

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista metin fara hack.Asta e clar. Poti sa intrebi pe cine vrei! Iar pe private exxiste trade hack dar nu il ia nimeni de pe net pentru ca sunt trojane(virus care sterge din datele PC-ului)Sper ca te-am ajutat! Eu joc united ai putea sa incepi si tu! Eu unul nu am vazut hack! Bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| Psycho777 a răspuns:

Dppt.ro - asta e site-ul metinului.

| ByeBye a răspuns:

Incearca ManiacX Metin2