| raduspace10 a întrebat:

Care sunt cel mai buni 5 campioni de pe League of Legends? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Ba asta a zis campioni(champions) nu de aia care joaca in campionatele de LoL

mdea deci parerea mea este ca nu exista "cei mai buni campioni" pentru ca daca exista SKILL poti sa le joc pe toate bine...dar printre preferatii mei ar fi:RIVEN, Orianna, Kennen, Caitlyn, Ezreal, Amumu...

1 răspuns:
| SongokuJR a răspuns:

1. Classick
2. eXes
3. Darklord
4. Cefx the Mighty
5. Dan Dinh
Funda?puppy dog eyes

| Nucreeed a răspuns (pentru SongokuJR):

Ba asta a zis campioni(champions) nu de aia care joaca in campionatele de LoL

mdea deci parerea mea este ca nu exista "cei mai buni campioni" pentru ca daca exista SKILL poti sa le joc pe toate bine...dar printre preferatii mei ar fi:RIVEN, Orianna, Kennen, Caitlyn, Ezreal, Amumu...