| beladavid a întrebat:

Care sunt cele mai bune bonusuri pentru metin2 server privat? imi spuneti va rog frumos! dau funda!

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Deci,depinde de caracter de exemplu war pe arma trebuie str12 10 crtik `15demihuman si alea 2 bonusuri care le pui doar la eventuri sa fie contra altee caractere, la aarmura cercei papuci trebui sa pui aparare cat mai multa ar fi bine sa faci cate 2 perechi din fiecare sa pui 20sword 20 two hand 20 fire 15 demihuman 20 arrouw, la coif si bratara trebuie rezistenta la magie 20 rezistenta la foc.A da si la toate trebuie sa ai cat mai mult pv adica min2k Pa, pa

1 răspuns: