| Ștefan_Gabriel_1991_UJvk a întrebat:

Care sunt sansele sa imi mearga gta 5 pe un laptop Intel(R) Inside pentium, Intel hd graphics 4 gb ram, 2, 16ghz, adica pe cs 1.6 duce undeva la 917 si csgo 90

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

"pentium"
Intel HD Graphics...

Mai bine nu încerca, decât să joci cu 15 fps pe low (chiar 15 fps), nu încerca. Cu Pentium și HD Graphics chiar n-ai șanse, ai și puțini rami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii zici altcuiva ca, cs 1.6 sau cs:go iti merge in fps-urile alea, dar nu aici, ca sunt destui specialisti sau oameni care au jucat pe laptop-uri/pc-uri mult mai superioare si n-au prins fps-urile alea.
Sansele pentru gta 5 dupa mine unul sunt slabe pe low, dar incearca, cine te opreste.

| GL757W a răspuns:

| WsTiger a răspuns:

Eu pe Cs:Go am 120-140 fps iar cand intru in gta V am cam 40-45. Deci ai niste sanse minime sa-ti mearga. Posibil o sa-ti mearga cu 15-25 undeva pe acolo.