| Anonim86fsg a întrebat:

Care telefon e mai bun, un sfat va rog: Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung i9300 Galaxy S III sau Samsung i9305 Galaxy S III? Si de ce)

Răspuns Câştigător
| PavƎl_PavƎl_1994 a răspuns:

I 9300 porcesor quad core rami buni ecran claritate buna se misca impecabil ( sa nu faci update la android 4.3 momentan) este un telefon foarte bun in comparatie cu s2 nu e mare diferenta intre i9300 si i9305 asa ca poti lua ce gasesti, bafta te sfatuiesc sa iei i9300 totusi din pura experienta

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am SII si sunt foarte multumita, dar e clar ca SIII are mai multe functii, aparand dupa telefonul meu.Insa nu stiu care e diferenta intre 300 si 350 straight face

| SasNetRomania a răspuns:

I9305 deoarece este peste s3 normal adica i9300 ca are 2 gb de ram fata de 1 gb!

| irinako a răspuns:

S|||

| razor111 a răspuns:

Clar este mai bun Samsung i305 Galaxy s III am unul si este splendid merita toti banii