| Iulia8659 a întrebat:

Este adevarat ca la Samsung galaxy s3 i9305 tine mai putin bateria decat la i9300? De ce? Fundaaa!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e adevarat.

| Iulia8659 explică (pentru sltlp):

Am auzit la multe persoane treaba asta..si imi este frica sa imi cumpar un i9305..nu as vrea sa ma tina bateria mai putin ca la i9300

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Difera in functie de modul in care sunt utilizate.

| al3xander a răspuns:

I9305 este exact acelasi model ca i9300 numai ca are LTE (4G) si nu are radio FM. este logic sa dureze mai putin baterie daca este in modul 4G insa daca este setat pe 3G sau GSM o sa dureze la fel.

| Doctorfishadi a răspuns:

Nu este chiar asa.Bateria tine aproape la fel la ambele modele. Oricum de fel nu tin saptamani intregi, pentru ca au procesoare puternice si multe alte lucruri mancatoare de energie.Dar comparate tin la fel.