| Iulia8659 a întrebat:

Este adevarat ca la Samsung galaxy s3 i9305 tine mai putin bateria decat la i9300?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Autonomia bateriei este în funcție de folosirea telefonului: jocuri, activare GPS, internet, descărcări, muzică, etc.
Pa, pa.

| LuciWv a răspuns:

Da

| Iulia8659 explică (pentru LuciWv):

De ce? Poti fi mai explicti te rog?

| hp8510p a răspuns (pentru Iulia8659):

Nu cred ca sunt diferente vizibile. I9305 are 1gb de ram in plus fata de i9300 dar are si 4G... daca nu folosesti 4G atunci nu iti afecteaza durata de viata a bateriei

| LuciWv a răspuns:

Pentru ca i9305 este mai nou decat i9300 si normal ca e mai performant cat de cat fata de i9300, deci de asta poate tine bateria mai mult

| hp8510p a răspuns (pentru LuciWv):

Ce are in plus? Are 4G si inca 1gb de ram...Doar daca foloseste 4G o sa-i tina mai putin bateria