| Andrei07565486 a întrebat:

care va pricepeti sa faceti un server de cs?, am ramas blocat intr-un loc, poate ma ajuta carevahee hee

3 răspunsuri:
| alexz44 a răspuns:

Ia un sv gata facut. daca nu iti convine cv modifici
http://www.cs-gothic.ro/......t3551.html uite aici.fa-ti un cont pe forum si downloadeazal ca alt fel nu poti

| Andrei07565486 explică (pentru alexz44):

Eu vroiam sa fac un sv direct in pc, am mai avut server, stiu sa-l fac, dar am ramas blocat intr-un loc laughing)) exact unde incepi cu short link server si pui comanda. si acolo ma incurt, da un id sa vb happy

| alexz44 a răspuns (pentru Andrei07565486):

Ale_junioru